Strona główna strony www

Responsywne Strony www

Strony internetowe są wyznacznikiem naszych czasów. Stanowią doskonały i bardzo skuteczny, a przede wszystkim bardzo wygodny, bo dostępny praktycznie w każdym miejscu nośnik reklamy i informacji.


Oferujemy naszym klientom kompleksową wizualizację w internecie: - analizę branży i doradztwo merytoryczne - doradztwo techniczne - zakup i rejestrację domen - usługi hostingowe dla stron internetowych - plastyczne i techniczne wykonanie wszelkiego rodzaju stron internetowych
 

 

Era komputerów stacjonarnych i laptopów powoli przechodzi do lamusa. Do Współczesnego Świata wkracza epoka mobilna, a z nią Strony Responsywne.

Technika miniaturyzacji powoduje że niemal każdy z nas posiada w swojej kieszeni w pełni funkcjonalny Komputer jakim jest smartfon.

Idący za postępem Internet, również staje się ogólnodostępny i mobilny. Za pomocą telefonów, smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych możemy w łatwy i szybki sposób korzystać z Internetu w każdej chwili i w każdym miejscu.

Mimo iż współczesne smart fony radzą sobie z wyświetlaniem każdego rodzaju stron, to nie każdy użytkownik ma tyle czasu na ich przeglądanie.

Idea korzystania z Internetu mobilnego to możliwość szybkiego dotarcia do poszukiwanych informacji przy ograniczonym zużyciu transferu danych.

Dlatego bardzo ważna jest intuicyjność, prostota nawigacji oraz ciężar i wielkość stron wyświetlanych na urządzeniach mobilnych.

Nasza Agencja oferuje Państwu stworzenie nowej lub modernizację już istniejącej witryny internetowej która sama będzie dostosowywać się do smart fonów, tabletów lub innych urządzeń mobilnych.

Zapraszamy do kontaktu

 
 

firma godna polecenia

2017 © Agencja Reklamowa Expansa Sp. z o.o., 61 - 423 Poznań ul. Błotna 25
tel./fax (61) 828 90 88, tel. (61) 828 90 55 e-mail: biuro@expansa.pl
NIP: 972-11-24-866, REGON: 300175859