Strona główna reklama w internecie

Reklama w internecie

Internet dzięki swojej strukturze i sposobom wyszukiwania informacji jest dzisiaj jednym z najbardziej skutecznych i tanich mediów. Dzięki współpracy z wyszukiwarką Google, z sieciami reklamowymi, afiliacyjnymi czy portalami, jesteśmy w stanie skutecznie reklamować każdy temat.  Na szczególną uwagę zasługuje tu nasza współpraca z wyszukiwarką Google, która stworzyła jak dotąd najdoskonalszy w efektywności system reklamowy. Polegający na wyświetlaniu płatnych linków, system zwany potocznie AdWords, pozwala na 100 %-owe, precyzyjne i tanie dotarcie do potencjalnych klientów. Naszym klientom proponujemy kompleksowe kampanie reklamowe w internecie w postaci reklam AdWords, pozycjonowania, mailigu, a także emisji banerów na portalach czy stronach tematycznych.

Wyszukiwarka Google jest najczęściej odwiedzanym adresem internetowym w Polsce- trafia tam codziennie ok. 97% internautów, czyli- lekką ręką licząc, ok. 27 milionów osób- my otworzymy Twoją firmę na tę grupę.

Oprócz tego nasza agencja proponuje kompleksową organizację kampanii reklamowych w mediach społecznościowych, takich jak: Facebook, Instagram, LinkedIn i YouTube.
Czy to reklama wideo, czy statyczne obrazy oraz tekst- z nami Twoja reklama trafi, poprzez social media, do szczegółowo dobranej grupy osób- tak, by była wyświetlana wyłącznie osobom potencjalnie najbardziej podatnym na Twe towary lub usługi. 

You Tube jest najpopularniejszym na świecie serwisem wideo on-line i drugim najczęściej odwiedzanym portalem w Polsce- nasze reklamy wideo, które wyświetlają się przed filmami lub w trakcie trwania filmów, trafią do wybranej pod kątem oczekiwanych celów marketingowych grupy widzów.

Facebook to niekwestionowany lider rynku mediów społecznościowych w Polsce (i na Świecie). Na terenie kraju używa go ok. 14 milionów osób (połowa 2017 roku)- potencjalnych odbiorców reklam w formatach statycznych (obraz plus tekst) lub wideo. Nasza agencja pomoże zorganizować kampanię tak, by wykorzystać do maksimum możliwości kierowania reklamy do najbardziej podatnych odbiorców. Możliwość taką daje Facebook- najbardziej wszechstronna platforma reklamowa w social media.
 

firma godna polecenia

2017 © Agencja Reklamowa Expansa Sp. z o.o., 61 - 423 Poznań ul. Błotna 25
tel./fax (61) 828 90 88, tel. (61) 828 90 55 e-mail: biuro@expansa.pl
NIP: 972-11-24-866, REGON: 300175859