O nas

      Agencja Reklamowa Expansa Sp. z o.o. to polska firma z dwudziestoczteroletnim doświadczeniem w branży reklamowej. 

      Wyznacznikiem naszych działań jest świadczenie usług reklamowych na najwyższym poziomie. Każdy Klient jest dla nas równie ważny. Zaufały nam duże firmy o zasięgu ogólnopolskim oraz te mniejsze, działające na rynkach lokalnych. Niezależnie od formy reklamy, w sposób profesjonalny i najlepszy jak to tylko możliwe, skutecznie realizujemy każdy powierzony nam temat. Do naszych mocnych stron niewątpliwie należy indywidualne podejście do potrzeb reklamowych każdego Klienta. Potrafimy skutecznie wsłuchiwać się w jego oczekiwania, dzięki czemu nasze projekty i realizacje są niepowtarzalne i cieszą się wielkim uznaniem.

       Niemalże od początku naszej działalności staliśmy się wiodącym wykonawcą reklam na środkach komunikacji miejskiej. W swojej historii z powodzeniem przeprowadziliśmy dziesiątki kampanii reklamowych na tramwajach i autobusach na terenie całej Polski. Równie dobrze radzimy sobie z reklamą zewnętrzną. Możemy poszczycić się wieloma realizacjami, które ze względu na nietypową wielkość czy usytuowanie, były dla nas ogromnym wyzwaniem.

       Idąc z duchem czasu wspieramy naszych Klientów również w internecie. Dzięki współpracy z wyszukiwarką Google, z sieciami reklamowymi, afiliacyjnymi czy portalami, skutecznie reklamujemy każdy temat.
      W naszej ofercie jest także tworzenie stron i sklepów internetowych - tych prostych i tych bardziej rozbudowanych. 

      Historia ponad dwudziestu lat istnienia agencji daje nam powody do szczególnego zadowolenia. Z tak ogromnym doświadczeniem stanowimy niezawodny zespół solidnych profesjonalistów, gotowych sprostać każdemu reklamowemu wyzwaniu. Każda realizowana reklama jest dla nas nowym, ciekawym i niepowtarzalnym wyzwaniem, a zadowolenie Klientów z efektu końcowego traktujemy jako najwyższą ocenę dla naszej kreatywności i kompetencji.

 

firma godna polecenia

2017 © Agencja Reklamowa Expansa Sp. z o.o., 61 - 423 Poznań ul. Błotna 25
tel./fax (61) 828 90 88, tel. (61) 828 90 55 e-mail: biuro@expansa.pl
NIP: 972-11-24-866, REGON: 300175859